OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски шатор LOL Surprise

Влезете во магичниот свет на куклите LOL и авантурата со Вашите омилени цртани ликови може да започне. Благодарение на уникатниот и специфичен дизајн на овој супер забавен детски шатор, Вашите малечки ќе уживаат максимално и ќе се чувстуваат како да се во светот на LOL и со ликовите од нивниот омилен цртан филм.

 • Дизајнот на шаторот е направен по специјални стандарди, по европски сертификати наменет за европски пазари.
 • Изработен е од цврста и тенка ткаенина, лесна за одржување и чистење.
 • Материјалот е нетоксичен, водоотпорен и секако безбеден за употреба на деца.
 • Дишењето на децата ќе се одвива без никакви проблеми, бидејќи материјалот дозволува да влегува слободно воздух внатре во шаторот.
 • Профилите на шаторот се изработени од обложени челични рамки и засилен флексибилен фиберглас, обложени со мека ткаенина која не дозволува непријатности и повреди.
 • Лесно се поставува и се собира, во рок од само неколку секунди.
 • Лесен е и воопшто не зафаќа простор кога е соберен, па така ќе можете да го носите секаде со Вас кога патувате или кампувате, за авантурата и доживувањето на Вашите најмили да биде на највисоко ниво.
 • Дизајнот на шаторот дозволува да си играат повеќе деца од еднаш.
 • Идеален е за забава на роденденски забави, карневалски забави, пикник, традиционалните преспивања и сл.
 • За забавата и доживувањето да биде уште поголемо, со самиот шатор добивате мали слатки топчиња во различни бои.

Шаторот може да го користат деца од најмала возраст, не поседува ситни делови и нема опасност кај најмалите.

Се што треба да направите е да го поставите шаторот на идеалното место и магијата во светот на куклите LOL може да почне.

Димензии на шаторот: 90x70x70 cm

1,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детски шатор LOL Surprise

  1,490 ден