OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Лед светилка на допир

Направете идеална светлина во Вашиот дом или градина со сензационалната Лед светилка на допир што овозможува деновите поминати во темница да станат минато. Поставете ја каде и да посакате, во зависност... Прочитај повеќе

299 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра ledsvetilkatouchНема инфорамции

Направете идеална светлина во Вашиот дом или градина со сензационалната Лед светилка на допир што овозможува деновите поминати во темница да станат минато. Поставете ја каде и да посакате, во зависност од Вашите потреби, а таа одлично ќе се вклопи во секој амбиент и за секоја намена. Многу лесна и едноставна за употреба, се вклучува и исклучува со само еден благ допир. Изработена од високо квалитетни материјали, работи на батерии така што ќе немате никаков проблем при инсталација на истата. На себе содржи високо квалитетен лепак, така што ќе можете да ја залепите на секаков вид површина.

- Идеална е за дополнителна светлина во Вашата кујна додека ги извршувате секојдневните обврски околу јадењето.

- За полесна ориентација на скалите, во подрумот, на таванот или во визбата.

- За наоѓање конкретни работи во фиоките, во гардероберот или за дополнителна светлина во автомобилот.

- Можете да ја поставите и на самото огледало во тоалетот, па така ќе имате дополнителна светлина за шминкањето или средувањето на Вашата брада или коса.

- Над креветот доколку читате некоја книга а притоа не сакате да му создавате непријатности со светлината на Вашиот партнер.

- Совршена е за кампување, со само еден допир ќе имате светлина на отворено во природа.

Мала е и не зафаќа воопшто простор, па така ќе можете да ја земете секаде со Вас.

Димензии на светилката: 6,5x2cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Лед светилка на допир

299 ден 99 ден