OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-45%

Лед Столна Ламба - На Батерии

Лед столна ламба на 3ААА батерии од 1.5V. Изработена од  цврста ABS пластика.

Свети бела светлина и има флексибилно тело поради што може да и се прилагодува насоката на светење онака како што ви одговара.

Многу е практична и корисна, се пали и гаси од копчето прекинувач кое се наоѓа на предниот дел од постољето.

Може да се користи во домот, во канцеларија, во дворот, на тераса, а може да се користи и во кампинг опрема.


Димензии: 32 x 8.5cm

599 ден 330 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Лед Столна Ламба - На Батерии

  599 ден 330 ден