OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Лажица за мерење

Неверојатно практична алатка, неопходна за секоја кујна!

Лажицата е изработена од квалитентна нетоксична пластика, на самата лажица од двете страни има ознаки во грам или милилитри (1г/1мл до 13г/13мл).

Едноставна за користење и чистење.

Мала и практична, секогаш ке Ви биде при рака додека го подготвувате Вашето кафе, омилен рецепт без да зафаќа голем простор во кујната како обичните мерници.

Може да мерете кафе, зачини, течност, сируп за деца и сл.

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Лажица за мерење

  299 ден