OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-26%

Мултинаменска Кујнска Ножица

Мултинаменска ножица која може да ја употребувате за сечење на различни работи, за отварање шишиња, кршење на јадкасти растенија и.т.н Изработена од високо квалитетна ABS пластика со сечило од не рѓосувачки челик. Димензии: 21.5 x 8.3 cm

199 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Мултинаменска Кујнска Ножица

  199 ден 149 ден