OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Пластична кујнска алатка за сецкање

Мала и парактична кујнска алатка, изработена од висококвалитетна нетоксична пластика. Можете да сецкате лимони, домати,јаболка… Мала е и воопшто не зафаќа простор во Вашата кујна. Димензии:  18 x 8 x 4.5cm... Прочитај повеќе

149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра kujnskaalatkazaseckanjeНема инфорамции

Мала и парактична кујнска алатка, изработена од висококвалитетна нетоксична пластика.

Можете да сецкате лимони, домати,јаболка…

Мала е и воопшто не зафаќа простор во Вашата кујна.

Димензии:  18 x 8 x 4.5cm

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Пластична кујнска алатка за сецкање

149 ден