OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%

Кујнска алатка Click n Peel

Направете го лупењето и сечењето на овошјето и зеленчукот многу лесно и едноставно, а воедно и исполнето со задоволство. Мултифункционална алатка за во кујна која ќе ви овозможи брза промена на... Прочитај повеќе

399 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра clicknpeelНема инфорамции

Направете го лупењето и сечењето на овошјето и зеленчукот многу лесно и едноставно, а воедно и исполнето со задоволство. Мултифункционална алатка за во кујна која ќе ви овозможи брза промена на сечилата и најразновидно сецкање и лупење на најразлични видови овошје и зеленчук. Сечилата на овој мултифункционален производ се изработени од нерѓосувачки челик што овозможува долготрајно и безбедно користење. Содржи три вида сечила : во форма на ленти, стандардно за поцврст зеленчук и овошје и со запци за лупење на помеко овошје.  Со оваа алатка можете да сечете двојно, во две насоки. Исто така содржи систем за заклучување на сечивото, за поголема сигурност и безбедност при користење на некое од сечивата. Овој кујнски додаток ќе можете да го носите секаде со вас, додека кампувате, сте на пикник или пак имате семеен ручек во дворот. Мал е и не зафаќа воопшто простор, па така секогаш и во секое време вашата овошна или зеленчукова салата ќе биде спремна за јадење.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Кујнска алатка Click n Peel

399 ден 99 ден