OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Key Finder - Приврзок со локатор

Мал и практичен прврзок со кој можете лесно да ги пронајдете вашите клучеви!

Приврзокот има сензор за свирка кој ќе Ви помогне да ги пронајдете клучевите каде и да се, се што треба е да направите е да свирнете и првирзокот ќе почне да светка и свири.

Има копче за користење на приврзокот како фенер, со притискање на копчето ќе може лесно може да ја видите клучалката.

Доколку не сакате да го користите локаторот има копче за вклучување и исклучување.

249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Key Finder - Приврзок со локатор

  249 ден