OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-80%

Кардио додаток Swing Weights

Максимизирајте го вашиот тренинг!Користењето на Swing Weights додека трчате или пешачите,со минимален напор ќе дејствува врз цел горен дел од телото. Со Swing Weights дефинирајте ги вашите рамења,бицепс,трицепс и стомачни мускули... Прочитај повеќе

990 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Swing WeightsНема инфорамции

Максимизирајте го вашиот тренинг!

Користењето на Swing Weights додека трчате или пешачите,со минимален напор ќе дејствува врз цел горен дел од телото. Со Swing Weights дефинирајте ги вашите рамења,бицепс,трицепс и стомачни мускули без да вложите ниту малку напор.

↪ Неверојатен податок е тоа што користејќи Swing Weights согорувате 50% ПОВЕЌЕ КАЛОРИИ! ↩

Други придобивки освен што согорувате повеќе калории се и побрзото зголемување на вашата физичка кондиција и оформување на мускулите какви што од секогаш сте посакувале.

Дизајнирани се совршено да одговараат при вашето пешачење без воопшто да ги чувствувате дека ги носите. Изработени се од високо квалитетен и траен материјал, на рачката обложени со гума која не дозволува да се лизга кога ќе се испотите. На горниот дел има појас кој се врзува за зглобот, што ви овозможува полесно држење и дава можност за правење пауза кога ќе посакате.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Кардио додаток Swing Weights

990 ден 199 ден