OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Iskra Z1J-HF-13 - Ударна дупчалка 600w

Моќност : 600W (max), Вртежи : 0-3000 врт / мин, Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm, Променлива брзина, Две насоки на вртење, Додатна рачка, Мерач на длабина, Дупчење на железо... Прочитај повеќе

2,290 ден 1,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра iskraz1jhf13Нема инфорамции
Моќност : 600W (max),
Вртежи : 0-3000 врт / мин,
Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm,
Променлива брзина,
Две насоки на вртење,
Додатна рачка,
Мерач на длабина,
Дупчење на железо до 13 mm,
бетон до 16 mm,
дрво до 25 mm,
Должина на кабел: 1.8 m
Гаранција - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra Z1J-HF-13 - Ударна дупчалка 600w

2,290 ден 1,599 ден