OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra Z1C-DL05-26 - Хилта 850w

• Напон: 220-240V ~ 50Hz• Моќност: 850W (максимум)• Моќност на удар: 3.2J• Брзина: 750 вртежи во минута-1• Број на удари: 3700 / мин-1• Систем за дупчење СДС Плус• Дополнителна рачка• испорачана... Прочитај повеќе

4,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 690Нема инфорамции

• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Моќност: 850W (максимум)
• Моќност на удар: 3.2J
• Брзина: 750 вртежи во минута-1
• Број на удари: 3700 / мин-1
• Систем за дупчење СДС Плус
• Дополнителна рачка
• испорачана галантерија:
• 2 x длета • 3 x бургии
• 1 x футер • 1 x капак за прашина
• Макс. капацитет на дупчење:
• железо: Ø 13 mm
• бетон: Ø 26 mm
• дрво: Ø 40 mm
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Пакување: куфер
• Димензии на пакувањето (во mm): 425 x 100 x 330
• Нето тежина: 6,83 кг
• Бруто тежина: 7,16 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra Z1C-DL05-26 - Хилта 850w

4,999 ден