OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SF7J112 4 - Електрична Пила

Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W Јачина на моторот 7000 Вртежи во минута макс. 12 m/s брзина на ланецот... Прочитај повеќе

5,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 637Нема инфорамции
Електрична моторна пила - карактеристики:
Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W
2200 W Јачина на моторот
7000 Вртежи во минута макс.
12 m/s брзина на ланецот
251 ml резервоар за моторно масло
406 mm (16") големина на меч
112 dB(A) бучавост
4,9 kg тежина
2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SF7J112 4 - Електрична Пила

5,999 ден