OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-36%

Iskra GX-EID040-2 - Вибрациона ударна дупчалка

Напон : 220-240V~50Hz Јачина: 500W (max) Брзина на вртежи: 0-3000 okr/min Глава: Ø 1,5-13 mm Променлива брзина Два свера на вртење Рачка Мерач на длабочина Должина на кабел: 1,8m Димензии на... Прочитај повеќе

1,999 ден 1,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1216Нема инфорамции
Напон : 220-240V~50Hz
Јачина: 500W (max)
Брзина на вртежи: 0-3000 okr/min
Глава: Ø 1,5-13 mm
Променлива брзина
Два свера на вртење
Рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабел: 1,8m
Димензии на пакување (В mm): 280 (Д) x 70 (Ш) x 240 (В)
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-EID040-2 - Вибрациона ударна дупчалка

1,999 ден 1,299 ден