OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra FD-40M - Стоечки метален вентилатор

Јачина: 50wНапон: 220-240v~50/60HzДијаметар: Ø 40cmФункција на нишање: 75 степениПодесување на наклон: 15 степени3 брзини4 крилна перкаЗаштита од прегревањеГумирано подножје на ногалкатаДолжина на кабел: 1,5mПодесување на висина: 90-125m Прочитај повеќе

3,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9440Нема инфорамции

Јачина: 50w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 40cm
Функција на нишање: 75 степени
Подесување на наклон: 15 степени
3 брзини
4 крилна перка
Заштита од прегревање
Гумирано подножје на ногалката
Должина на кабел: 1,5m
Подесување на висина: 90-125m

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra FD-40M - Стоечки метален вентилатор

3,999 ден