OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-24%

Iskra ERO IE-AG1200 - Професионална аголна брусалка

Напон: 230-240V~50HzЈачина: 900WВртежи: 12.000 rpm во празен одОсовина: M142 додатни положби за рачкатаГолемина на диск: Ø 125 mmДимензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 138 (Ш) x 120 (В)Гаранција: 2... Прочитај повеќе

5,190 ден 3,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра iskraeroНема инфорамции
Напон: 230-240V~50Hz
Јачина: 900W
Вртежи: 12.000 rpm во празен од
Осовина: M14
2 додатни положби за рачката
Големина на диск: Ø 125 mm
Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 138 (Ш) x 120 (В)

Гаранција: 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-AG1200 - Професионална аголна брусалка

5,190 ден 3,990 ден