OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO FST204 - Сет за бушење и заштрафување

HSS сврдли (35 парчиња):
4 x 1.5 / 4 x 2.0 / 4 x 2.5 / 3 x 3.0 / 4 x 3.2 / 2 x 3.5 /3 x 4.0 / 2 x 4.5 / 2 x 4.8 ; 5.0 / 2 x 5.5 ; 6.0 / 2x 6.5 ; 7.0

Спирални сврдли за дрво (32 парчиња):
4 x 3.0, 3.5 / 4 x 4.0, 4.5 / 4 x 4.8, 5.0, 5.5, 6.0 / 4 x 6.5, 6.8, 7.0, 7.5 / 4 x 8.0, 9.0 / 3 x 10.0

Наставки за навртување 25mm (20 парчиња):
- Рамни наставки (SL): 3 / 5 / 6 / 8
- Крстач наставки (PH): 0 / 1 / 2 / 3
- Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 0 / 1 / 2 / 3
- Квадратни наставки (S): 1 / 2 / 3
- Torx наставки (T): 10 / 15 / 20

Наставки за навртување 50mm (14 парчиња):
- Рамни наставки (SL): 3 /4/ 5 / 6 / 8
- Крстач наставки (PH): 1 / 2 / 3
- Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 1 / 2 / 3
- Torx наставки (T): 10 / 15 / 20

Насадни клучеви (10 парчиња): 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13
Бургија за бетон (8 парчиња): 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10
Плочеста бургија за дрво (6 парчиња): 10 / 13 / 16 / 19 / 22 / 25
Обични ѕидни додатоци (60 парчиња):
Држач за завртки (4 парчиња)
Дистанцер (4 парчиња): 3 / 6 / 8 / 10
Круни за режење дупки (4 парчиња):
Адаптер со клуч за затегнување (1 парче)
Имбус (1 парче)
Конусно глодало (1 парче)
Флексибилен продолжеток (1 парче)
Магнетен држач за завртки (1 парче)
Штрафцигер (1 парче)
Кутија (1 парче)

Пакување: куфер
Сетот содржи вкупно 204 парчиња.
Димензии на куферот (во mm):333 (Д) x 95 (Ш) x 242 (В)

3,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Iskra ERO FST204 - Сет за бушење и заштрафување

  3,599 ден