OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Intex хлорна таблета за базен

Хлорна таблета наменета за прочистување на водата во базенот. Ги уништува бактериите, вирусите и микроорганизмите. Една хлорна се става на 50m3 вода на 7-10 дена,   Прочитај повеќе

200 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex-hlorНема инфорамции
Хлорна таблета наменета за прочистување на водата во базенот. Ги уништува бактериите, вирусите и микроорганизмите. Една хлорна се става на 50m3 вода на 7-10 дена,  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Intex хлорна таблета за базен

200 ден