OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Intex Базен Метална конструкција 28273 450x220x84

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 28273 моделот е со метална конструкција. Дoлжина: 450 смШирина: 220 смВисина: 84 см   ФАБРИЧКА... Прочитај повеќе

9,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 28273Нема инфорамции

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 28273 моделот е со метална конструкција.

Дoлжина: 450 см
Ширина: 220 см
Висина: 84 см

 

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Intex Базен Метална конструкција 28273 450x220x84

9,999 ден