OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-37%

Intex Базен Метална конструкција 28271 260x160x65

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 28271 моделот е со метална конструкција. Дoлжина: 260 смШирина: 160 смВисина: 65 см... Прочитај повеќе

9,490 ден 5,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex - 28271Нема инфорамции

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 28271 моделот е со метална конструкција.

Дoлжина: 260 см
Ширина: 160 см
Висина: 65 см

 

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Intex Базен Метална конструкција 28271 260x160x65

9,490 ден 5,990 ден