OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

INTEX Базен 28132 366x76 СО ФИЛТЕР ПУМПА

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. Дијаметар: 366 смВисина: 76 смКапацитет: 5619 литри вода (80% полн) Вклучена филтер пумпа ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1... Прочитај повеќе

5,590 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 28132Нема инфорамции

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Дијаметар: 366 см
Висина: 76 см
Капацитет: 5619 литри вода (80% полн)


Вклучена филтер пумпа

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

INTEX Базен 28132 366x76 СО ФИЛТЕР ПУМПА

5,590 ден