OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Intex 29007 Филтер тип H

INTEX 29007 филтер TИП H
Наменет за прочистување на водата во базенот
Се користи за базени со големина до 3,5 метри
Висина на HEPA филтерот: 10 cm
Бренд: INTEX

349 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Intex 29007 Филтер тип H

  349 ден