OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Intex 28604 Филтер пумпа

INTEX 28604 Филтер пумпа,Капацитет: 2000 литри на часНаменета за базени над 3,5 метри големинаКористи HEPA филтер ТИП А (вклучен во пакувањето)Бренд: INTEX Прочитај повеќе

2,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex - 28604Нема инфорамции
INTEX 28604 Филтер пумпа,
Капацитет: 2000 литри на час
Наменета за базени над 3,5 метри големина
Користи HEPA филтер ТИП А (вклучен во пакувањето)
Бренд: INTEX
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Intex 28604 Филтер пумпа

2,990 ден