OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-16%

INTEX Базен 28202NP 305x76 СО ФИЛТЕР ПУМПА

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Дијаметар 305cm, длабочина 76cm, Капацитет 4.458литри (90% наполентост на базенот), со метална рамка.

Вклучена филтер пумпа

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

9,490 ден 7,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  INTEX Базен 28202NP 305x76 СО ФИЛТЕР ПУМПА

  9,490 ден 7,990 ден