OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-20%

INTEX Базен 28200NP 305x76 Без филтер пумпа

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Дијаметар 305cm, длабочина 76cm, Капацитет 4.458литри (90% наполентост на базенот), со метална рамка.

Базентот не вклучува филтер пумпа 

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

7,450 ден 5,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  INTEX Базен 28200NP 305x76 Без филтер пумпа

  7,450 ден 5,990 ден