OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Tjena - Кутија со капак

Код на производ:103.954.21 Карактеристики на производот:Материјал: хартијаБоја: белаДимензии на производот:> Должина: 25 см> Ширина: 18 см> Висина: 15 см Димензии на пакувањето:> Должина: 41 см> Ширина: 26 см> Висина: 4 смБруто тежина:... Прочитај повеќе

250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 103.954.21Нема инфорамции
Код на производ:103.954.21

Карактеристики на производот:
Материјал: хартија
Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 25 см
> Ширина: 18 см
> Висина: 15 см 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 41 см
> Ширина: 26 см
> Висина: 4 см
Бруто тежина: 0.31 кг 
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Tjena - Кутија со капак

250 ден