OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Reso Детска маса за пикник

Код на производ:702.283.25 Карактеристики на производот:> Материјал: багремово дрво> Боја: сиво-кафеаваДимензии на производот:> Должина: 92 см> Ширина: 89 см> Висина: 49 см  Димензии на пакувањето:> Должина: 93 см> Ширина: 44 см> Висина:... Прочитај повеќе

3,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 702.283.25Нема инфорамции
Код на производ:702.283.25

Карактеристики на производот:
> Материјал: багремово дрво
> Боја: сиво-кафеава

Димензии на производот:
> Должина: 92 см
> Ширина: 89 см
> Висина: 49 см 

 Димензии на пакувањето:
> Должина: 93 см
> Ширина: 44 см
> Висина: 8 см
Бруто тежина: 10.47 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Reso Детска маса за пикник

3,990 ден