OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Ikea Kvistbro - Клуб маса 42х44 cm

Код на производ:303.494.52 - Маса со простор за складирање Карактеристики на производот:> Материјал: челик> Боја: бела    Димензии на производот:> Висина: 42 см> Дијаметар: 44 смДимензии на пакувањето:Број на пакети: 2Пакет... Прочитај повеќе

4,200 ден 2,790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 303.494.52Нема инфорамции
Код на производ:303.494.52 - Маса со простор за складирање
Димензии на производот:
> Висина: 42 см
> Дијаметар: 44 см

Димензии на пакувањето:
Број на пакети: 2

Пакет бр:1
> Должина: 41 см
> Дијаметар: 44 см
Бруто тежина: 1.95 кг

Пакет бр:2
> Должина: 2 см
> Дијаметар: 45 см
Бруто тежина: 1.74 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kvistbro - Клуб маса 42х44 cm

4,200 ден 2,790 ден