OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Ikea Gunde - Столица на преклоп

Карактеристики на производот 
  > Материјал: галванизиран челик, ПВЦ
  > Боја: црна
  >Тестирано со: 100 kg
 *погоден за надворешна употреба 
Димензии на производот:
 •  > Ширина: 41 cm
 •  > Длабочина: 45 cm
 •  > Висина: 78 cm
 •  > Седиште, ширина: 37 cm
 •  > Седиште, длабочина: 34 cm
 •  > Седиште, висина: 45 cm
Димензии на пакувањето:  
 • Должина: 90 cm
 • Ширина: 42 cm
 • Висина: 6 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 2.86  kg

Шифри:

- Црна: 002.177.97

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  

1,380 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата