OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Flisat Детска Куќичка

Код на производ:502.907.85 Карактеристики на производот:> Материјал: цврсто дрвоДимензии на производот:> Ширина: 58 см> Длабочина: 22 см> Висина: 59 смДимензии на пакувањето:>Број на пакет: 1> Должина: 52 см> Ширина: 22 см>... Прочитај повеќе

2,940 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 502.907.85Нема инфорамции
Код на производ:502.907.85

Карактеристики на производот:
> Материјал: цврсто дрво

Димензии на производот:
> Ширина: 58 см
> Длабочина: 22 см
> Висина: 59 см

Димензии на пакувањето:
>Број на пакет: 1
> Должина: 52 см
> Ширина: 22 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 5.71 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Flisat Детска Куќичка

2,940 ден