OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-42%

Хеланки за потење- Hot Shaper

Сакате да го намалете вишокот на килограми? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење.

Овие високо-квалитетни хеланки ќе ви овозможат да ја зголемите температурата на вашето тело, а со тоа вие ќе се потите многу повеќе. Се носат додека вежбате, одите, трчате или пак ги извршувате секојдневните обврски, додека одмарате или едноставно додека гледате телевизија.

Овие хелнаки можете да ги носите секој ден во секоја пригода. Дизајнирани се од Neotex материјал која ја зголемуватемпературата на Вашето тело за разлика од останатите видови на хеланки кои што се нудат на пазарот.

Со хеланките за слабеење, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

Карактеристики

✅ Изработени од Neotex материјал

✅ Се перат рачно со ладна вода


 

599 ден 349 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: XL

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Големина

S, M, L, XL, XXL, 3XL

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Хеланки за потење- Hot Shaper

XL
XL
599 ден 349 ден