OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Комода Havana

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Ширина: 180 cm  

Висина: 77,8 cm  

Длабочина: 41 cm

Време на испорака: 10-14 дена

8,466 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Комода Havana

  8,466 ден