OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

ТВ комода Gold Line

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Метални ногарки

Висина на ногарките: 18 cm

Димензии на Тв комода: 

Ширина: 180 cm  

Длабочина: 30 cm  

Висина: 48 cm

Димензии на ѕидна полица: 

Ширина: 22 cm  

Длабочина: 21 cm  

Висина: 60 cm (2 парчиња)

Време на испорака: 10-14 дена

14,153 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  ТВ комода Gold Line

  14,153 ден