OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Giggles - Кенгур носилка

Кога детето е мало сака да биде колку што може поблиску до своите родители, да го слуша нивниот глас и да ја чувствува нивната топлина. Кенгур носилката е совршена за Вашето дете ќе се чувствува безбедно и сигурно и ќе биде блиску до Вас кога идете на прошетка, шопинг или вршејќи ги секојдневните обврски. Носилката е многу практична и лесно се става и вади.

Со флексибилните затегачи можете да ги прилагодите димензиите на носилката за макисмална удобност на Вас и Вашето дете.

- Возраст: 3 - 12 месеци
- Максимална тежина: до 9 kg
- Должина на лентата: 115 cm
- Материјал: Nylon
- Димензии на перничката: 8 x 6 cm

599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Giggles - Кенгур носилка

  599 ден