OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-38%

Флексибилно огледало со ЛЕД светло кое зголемува до дури 10х

Направете си го секојдневието полесно и поубаво со практично зголемување на огледалото, без разлика дали сте дама или од посилниот пол. Ова огледало е неспоредливо попрактично од обичното, бидејќи има можност... Прочитај повеќе

799 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM46Нема инфорамции
Направете си го секојдневието полесно и поубаво со практично зголемување на огледалото, без разлика дали сте дама или од посилниот пол.

Ова огледало е неспоредливо попрактично од обичното, бидејќи има можност за прилагодување: можете да го пренесете онаму каде што најмногу ви одговара за да го користите во даден момент, може да го ротирате во сите правци, зголемува дури 10X и има LED светло!

Огледалото има флексибилен држач кој се прицврстува на рамна површина со силен вакум. Ова ќе ви овозможи брзо, лесно и прецизно да нанесувате шминка во која било просторија. Зголемување на сликата и LED светло ќе ви го олеснат средувањето на лицето, корегирање на веѓите, обетките или бричење кај мажите.

Огледалото е доволно големо за да правите што сакате со него, а сепак лесно можете да го понесете на пат, ако мислите дека ќе ви треба без да заземате многу простор. Дијаметарот на огледалото е 25,5 см.

За да ракувате со ЛЕД-светлото, потребно е претходно да вметнете 3 x AAA батерии (тие НЕ се наоѓаат во пакетот).

Искористете ја оваа уникатна АКЦИЈА и порачајте огледало за себе или за подарок на некоја драга личност денес. Ова е дефинитивно нешто што апсолутно им треба на сите!
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Флексибилно огледало со ЛЕД светло кое зголемува до дури 10х

799 ден 499 ден