OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-11%

Финансиски планер

Креативен планер кој ќе Ви помогне да ги креирате, организирате Вашите финансии и да Ви помогне да заштедите.

Големина: А6 формат 

Изработен од квалитетен материјал, мал и компактен дизајн, ќе можете да го понесете секаде со Вас.

Планерот има бели проѕирни фолии во кои можете да ги сместите пари или белешки, празни листови за пресметки, како и многу налепници за почиток и посликовит приказ.

Одлична идеја за подарок за Вашите блиски или за Вас.

999 ден 899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Финансиски планер

  999 ден 899 ден