OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-35%

Fiery Shaper Men - маица за слабеење

Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор!

Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со кој ќе се зголемат вашите резултати и вашата мотивација. Mаицата гарантира правилно држење на телото во текот на активностите, лесно се обликува околу телото и не се лизга.

✅ Оваа фитнес термална маица го засилува потењето 3 до 4 пати повеќе од било кои други фитнес облеки и со тоа ви овозможува да бидете многу попродуктивни додека вежбате, пешачете, трчате или било каков друг вид на рекреација, па дури и додека ги извршувате секојдневните домашни обврски.

Тајната на Neotex материјалот од кој што е направена оваа маица освен што го зголемува потењето е тоа што ја задржува потта и не дозволува да излезе од другата страна. Многу брзо ќе почувствувате како маицата си ја прави својата магија околу стомакот и целиот горен дел на телото.

990 ден 650 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: L

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Големина

S, M, L, XL, XXL

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Fiery Shaper Men - маица за слабеење

990 ден 650 ден