OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-46%

Exponi 3236 B - Спортски рачен часовник

Карактеристики: - LCD дисплеј со 6 показатели(час, минута, секунди, месец, ден и седмица) - Аларм со опција за повторување - 12/24 автоматски календар - 1/100 хронограф - Задно осветлување За правилна... Прочитај повеќе

1,099 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2317Нема инфорамции

Карактеристики:

- LCD дисплеј со 6 показатели(час, минута, секунди, месец, ден и седмица)
- Аларм со опција за повторување
- 12/24 автоматски календар
- 1/100 хронограф
- Задно осветлување

За правилна употреба, прочитајте го упатсвото

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Exponi 3236 B - Спортски рачен часовник

1,099 ден 599 ден