OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Електричен уред за педикир

Збогум суви и испукани потпетици! Ова е најдобриот третман за стапала што можете да си го дозволите. Ова лето конечно ќе можете да носите отворени чевли без да ги криете стапалата, благодарение на овој уред!

Овој уред за педикир е дизајниран да ја врати убавината на вашите нозе без да морате да го напуштите вашиот дом. Веќе не мора да се вклопувате со термини во салони или да давате големи суми пари за третмани што ви одземаат најмалку двапати подолго време. Сега во средина на денот, во средината на ноќта, кога и да ви одговара најдобро, можете да го направите третманот за само 5 минути и секогаш да имате уредни и меки потпетици.

Ја отстранува сувата и задебелена кожа, но за разлика од многу уреди за педикир, има уште една значајна предност: има сад кој служи како вшмукувач за мртви клетки и со тоа спречува неред. Она што е исто така важно е дека овој уред е истовремено нежен за кожата, така што нема болка. Затоа може да го користат оние со чувствителна кожа.

Уредот може да се користи и за потпетици и задебелени делови на кожата на прстите, а со тоа можете дури и да ја отстраните сувата кожа од лактите.

Пакетот содржи:

• уред за педикир
• 2 датотеки
• USB кабел за полнење
• Четка за чистење

Искористете ја можноста и нарачајте уред денес, благодарение на што секогаш ќе имате нежни, меки потпетици со кои ќе бидете горди во текот на целата година.

699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Електричен уред за педикир

  699 ден