OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мулифункционален Џогер за Стакло и Други Површини

Овој џогер е нов производ што за кратко време го освои светскиот пазар. Предноста на овој џогер е бидејќи со него во исто време го чистите стаклото со делот за чистење, а со другиот дел за бришење само поминувате низ стаклото и стаклото е сосема суво. Тајната е во микро влакната на чистачот и во меката гумена лента од делот што го суши стаклото. Главата за чистење може да ротира за 180 степени и со тоа не остава простор да останат нечисти мртви агли на површината што сакате да ја исчистите.

Истиот џогер може да го користите и за чистење на плочки, ламинат и други површини.

Џогерот има подесувачка рачка која е изработена од нерѓосувачки челик, флексибилна глава за чистење изработена од цврста ABS пластика.

Со овој џогер секогаш ќе бидете одморени и ќе имате повеќе време за одмор.

Димензии:

Склопен – 60 см.

Пуштен – 90 см.

250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Мулифункционален Џогер за Стакло и Други Површини

  250 ден