OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%

Џогер за стакло

Нова генерација мултинаменски џогер за стакло, паркет, ламинат, плочки, мермер и други рамни подови за лесно и квалитетно чистење.

На делот за чистење со притискање на портокаловото копче ќе добиете ротирање 180° и ќе ги исчистите и најнедостапните места каде што чистите.

Рачката која телескопски може да ја подесите должината е изработена од високо квалитетн нерѓосувачки челик – инокс.

После користење, потребно е само крпата од микрофибер влакна да се испере со вода и да биде спремен за повторно користење.

Благодарение на прикладниот дизајн за закачување на рачката џогерот може да го закачете на место каде што ви одгова

Димензии:

должина со пуштена рачка на џогерот 134 сантимерети

должина со соберана рачка на џогерот 70 сантимерети

Димензии на делот за чистење: 28х7 сантиметри

499 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Џогер за стакло

  499 ден 299 ден