OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Dynamic 7488 - Фен греалка

Моќност: 1000/2000 W Напон: 220-240 V Фреквенција: 50-60 Hz Водоотпорна Прилагодлив термостат Заштита од прегревање 24-часовен тајмер Далечински управувач Гаранција: 1 година Прочитај повеќе

3,799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Dynamic7488.Нема инфорамции

Моќност: 1000/2000 W

Напон: 220-240 V

Фреквенција: 50-60 Hz

Водоотпорна

Прилагодлив термостат

Заштита од прегревање

24-часовен тајмер

Далечински управувач

Гаранција: 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Dynamic 7488 - Фен греалка

3,799 ден