OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Dynamic 2582 - Греалка конвектор

Моќност: 2000W Заштита од прегревање Прилагодлив термостат Гаранција: 1 година Прочитај повеќе

1,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Dynamic2582.Нема инфорамции

Моќност: 2000W

Заштита од прегревање

Прилагодлив термостат

Гаранција: 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Dynamic 2582 - Греалка конвектор

1,599 ден