OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-13%

Душек за Вода - Во Форма на Фотеља

Душек за вода во форма на фотеља. Изработено од шушкаво платно со гумени бови што се полнат со воздух.

Има 3 бови за воздух и се сместени во посебно изработени џебови од истото платно. Две од бовите се распоредени како потпирачи за рацете а една е распоредена како потпирач за глава.

Овој дишек ќе ви овозможи вистинско уживање во топлите летни денови.

 

Димензии: 100 х 93cm

799 ден 699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Color: Црвена

  • Црвена
  • Зелена
  • Сина
  • Портокалова
  • Жолта
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Color

Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Жолта

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Душек за Вода - Во Форма на Фотеља

Црвена
Црвена
799 ден 699 ден