OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-47%

Држач за ќеси

 Постојат некои производи кои дефинитивно можат да го направат секојдневнието и брзиот начин на живот многу поедноставен и полесен. Еден од нив дефинитивно е иновативниот држач за ќеси со којшто ќе... Прочитај повеќе

129 ден 69 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра drzaczakesiНема инфорамции

 Постојат некои производи кои дефинитивно можат да го направат секојдневнието и брзиот начин на живот многу поедноставен и полесен. Еден од нив дефинитивно е иновативниот држач за ќеси со којшто ќе можете лесно и едноставно без никакви тешкотии да ги пренесете многубројните шопинг ќеси до Вашиот дом.  Нема да има никаква потреба да се враќате по неколку пати до Вашиот автомобил затоа што со држачот за ќеси ќе можете да ги поставите и пренесете ќесите наеднаш без да ги преоптеретувате Вашите раце.

Држачот е направен од високо квалитетна пластика што овозможува висок степен на издржливост.

Тоа е производот кој со сигурност ќе го направи шопингот многу по едноставен и полесен, а Вие дефинитивно треба да го поседувате дома.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Држач за ќеси

129 ден 69 ден