OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-30%

Држач за Чевли

Држач за чевли изработен од високо квалитетна ABS пластика. Иновативен производ кој ќе ви овозможи идеално да го организирате просторот за чевли во вашиот дом.

Држачот се пушта и собира и не зафаќа голем простор. Предноста на овој држач е тоа што овозможува да се редат чевлите една врз друга со што се добива на простор.

Ја намалува зафатеноста на просторот за 50%. Димензии: 21 x 6.5cm

99 ден 70 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Држач за Чевли

  99 ден 70 ден