OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

Дозер за Масло и Оцет - Со Прскалка

Дозер за масло и оцет, со прскалка за прецизно дозирање. Распрскувачот се наоѓа на капачката од дозерот која се отвара и затвара на завинтување. Дозерот има капацитет од 100ml, се полни преку отворот под капачката, и е многу едноставен за користење. Со најизменично притискање на распрскувачот, внимателно дозирате точно колку што сакате. Димензии: 18 x 4 cm

249 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Дозер за Масло и Оцет - Со Прскалка

  249 ден 199 ден