OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Дигитален Часовник - Организер за Биро

Мултифункционален, модерен и практичен дигитален часовник и организер за биро, изработен од цврста пластика. Часовникот има повеќе функции меѓу кои и термометар кои што многу точно ја покажува температурата во просторијата каде што е поставен.


Покрај се, овој часовник може да служи и како организер за биро. Има празен простор во средината во кој може да се ставаат одредени канцелариски материјали, пенкала, моливи спајалици и.т.н.


Димензии: 17 x 8 x 5cm

590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Дигитален Часовник - Организер за Биро

  590 ден