OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски мотор на акумулатор (Црвен)

Мотор на акумулатор, за долго уживање на вашето дете.

Опрема на моторот:


✔ Кормило со музички ефекти и светлечки фарови

✔ Лесно управување за дете

✔ Свирка и звучни ефекти

✔ МП3 Плеер

✔ Три тркала за зголемена стабилност

Карактеристики:

✔ За деца со возраст од 2 до 8 години

✔ Моќност на батерија: 6V

✔ Брзина: до 5км/ч;

Димензии:

105 х 48 х 76 см

6,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детски мотор на акумулатор (Црвен)

  6,990 ден