OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-23%Продадено

Детски базен INTEX 57422 147x33

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили Дијаметар: 147 смВисина: 33 см ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !... Прочитај повеќе

890 ден 690 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 57422Нема инфорамции

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Дијаметар: 147 см
Висина: 33 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата