OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

Детски автомобил на акумулатор Mercedes Red

Карактеристики:

 • Батерија 12V
 • 2 брзини за напред + рикверц
 • Може да го вози детето или да се управува преку далечински управувач
 • ЛЕД светла 
 • Безбедносен појас
 • Максимална тежина 40 кг
 • Копче за старт и свирка
 • MP3 Плеер со USB/SD Card
 • Гуми изработени од специјална ЕВА пена за по реалистично и тивко возење
 • Амортизери за по удобно возење


Спецификации:

 • Боја: Црвена
 • Батерија на полнење 12V 
 • Брзини: 2 + 1
 • 2.4GHz далечински управувач
 • Димензија: 99см должина x 56см ширина x 38см висина

9,990 ден 7,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детски автомобил на акумулатор Mercedes Red

  9,990 ден 7,990 ден